2017’de Çıkacak Savaş Oyunları

1 Şub

Oyunseverlerin en çok sevdiği oyun kategorilerinden biri de hiç şüphesiz savaş kategorisidir. 2017 de birçok savaş oyununa sahne olacak. İşte o savaş oyunları!

1-)The Surge

RPG türü oyunlar arasında yerini alacak The Surge, çok farklı yaratıklar ile savaşacağımız bir dünyayı bizlerle buluşturacak. Zombi ve robotlar gibi birbirinden çok farklı düşmanlarımızın olduğu oyun, 16 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek.

2-)Destiny 2

Sinematiği ile bizi bizden alacak bir oyun olan Destiny 2, Destiny 1’i oynamayanlar için birazcık anlaşılmaz olabilir. Çünkü dedikodulara göre Destiny 1’de yaşananlara, Destiny 2’de göndermeler yapılacak. 8 Eylül tarihinde çıkacak olan Destiny 2’de ki göndermelere alışabilmek için öncesinde Destiny 1’i oynayabilirsiniz.

3-)Call of Duty – MW2

Son oyunu ile yerden yere vurulan Call of Duty serisi, aslına geri dönüyor ve 2.Dünya Savaşın’da geçen bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. “Kanlı Bölük” isimli bölüğün maceralarını anlatan oyun, 3 Kasımda piyasaya sürülecek.

4-) Star Wars Battlefront 2

Yapımında oldukça fazla emek ve paranın harcandığı bu oyun FPS oyun severleri tatmin edecek. Çünkü diğer FPS oyunlara göre daha fazla detay düşünülmüş ve oyunun her alanında kullanılmış. Star Wars Battlefront 2, 2017 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir