Arda Kural Ekranlara Geri Dönüyor

23 Nis

Arda Kural korku filmiyle birlikte hayranlarının karşısına yeniden çıkıyor. Bu film 2 Haziran 2017 de izleyicilerle buluşacak.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Arda Kural Nefrin filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Çekimlerinin Kırıkkale Delice Köyü’nde yapılan bu filmde Arda Kural bu sefer hayranlarını korkutacak. . Yönetmen koltuğunda Irmak Gülşen Açıkgöz, başrol olarak da Eylem Doğan, Arda Kural, Tuğba Özay, Metin Yüksel isimleri yer alıyor. Filmin konusu ise Bir grup arkadaş doğa tatili için plan yapıyor ve tatile çıkmaya karar veriyor.

Tatil için gittikleri köy ise daha önceden adı duyulmuş bir köy. Köy hakkında bir çok efsane dinleyen bu arkadaşlar efsaneler hakkında araştırma yapmaya başlıyor. Ancak onlar bu araştırmaya başlayamadan bir takım şeyler başlarına gelemeye başlıyor. Ne kadar dönmek isteseler de geri dönüşü olmayan bir yola girdiklerinin farkında varıyorlar. Doğa üstü olayların olduğu bu yerden kurtulmak kolay olmayacak. Bu korku dolu film 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir