Dekorasyonun Vazgeçilmez Parçası Stor Perde

20 Şub

Uzman kadrolar en özeliniz olan evleriniz için artık hizmetiniz de. Peki evinizi en gösterişli kılan özelliği nedir? Kuşkusuz stor perdeleriniz. Evinizin dekorasyonunu düşünürken en çok zaman ayırdığınız yer kesinlikle stor perde olmalı. Evleriniz de sizi yansıtan dekorasyonunuz da öne çıkan perdeler için artık birçok seçenek sizlerle buluşmayı bekliyor. Dünya’da trend haline gelen stor perde modelleri neden sizin eviniz de olmasın?

Bir çok renk kartelası ve model, seçim yapmanız da sizlere kolaylık sağlıyor. Tüm komşular bırakın perdelerinizi konuşsun. Eviniz de muhteşem bir renk paleti oluşturmak tamamen sizin elinizde. En önemli özgürlük alanınız olan eviniz de kendi dünyanızı oluşturmanız için tüm imkanlara sahipsiniz. Herkes sizden görüp perdecilere koşacak. Masanıza serdiğiniz örtüyü bile özenle inceleyen misafirleriniz hayran kalacak. İster gösteriş, isterseniz maskülen bir hava her şey tamamen size kalmış durumda.Eviniz de stor perdeleriniz ile zengin bir görsel oluşturun. Bir çok perde modeli ve stor perde seçeneklerinin evlerinize renk katmak için hazır olması uzun yıllar kullandığımız perdelerin değişme zamanının geldiğinin habercisi olabilir mi? Eski zamanlar da kadınlar kısa ömürlü olmasın, masraf yapmayalım diye baktıkları stor perde modellerinde, şimdiler de ütüsü nasıl olur, bu kumaş ütü ister mi gibi sorularına cevap arıyorlar. Çalışan kadının evine gösterdiği özen maddi özgürlüğünden gelir. Fakat ev hanımlarının tüm ilgi alanı evleridir.Kadınlar da bu ayrım asla yapılamaz.Her kadın için önce evi diyebiliriz. Rüzgar da uçuşan saçıyla havasını attığı kadar perdesiyle de ön plan da olmak ister kadın.

Eskiler de uzun yıllar da değişen perdelerin, değişme süreleri artık belki de 10 yıldan 5 seneye düştü diyebiliriz.Bunun öncelikli sebebi piyasada bulunan uygun stor perde fiyatları olmalı. İş yerlerimiz de, evlerimiz de ve hatta bulunduğumuz her ortam da kendimize özgü bir şeyler ararız. Evimizin stor perdeleri kendimizi yansıtmamız için tam da aradığımız aksesuar diyebiliriz. Dekorasyon kendi eviniz de kurduğunuz hakimiyettir ve stor perdelerle başlar. Önce stor perdeler tasarlanır, renkler belirlenir sonra halılar alınır mesela. Kadınlar özgür ruhludur ve evlerin de kullandıkları aksesuarların da bu ruhu ortaya koymak isterler. Perdeler bunun için en özel araçtır. Daha fazla bilgi için; www.enmodaperde.com/stor-perde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir