Google Playden APK Nasıl İndirilir

28 Mar

Play Store, Google tarafından android cihazlar için uygulamaların bulunduğu bir web mağazadır. Android kullanıcıları oluşturdukları Play Store hesabı ile, ücretli veya ücretsiz uygulamaları güvenli bir şekilde cihazlarına indirip kurabilirler. Ancak kimi zaman play store’a giriş yapamayabilirsiniz veya indirmek istediğiniz program cihazınızla uyumlu olmayabilir. Bir diğer neden ise, uygulamanın apk dosyasına sahip olmak isteyebilirsiniz.

İnternet üzerinden apk uzantılı uygulamalar paylaşan siteler çoğu zaman kötü niyetli ve virüs içerikli dosyalar dağıtmaktadır. Bu da sizin cihazınızın ele geçirilmesine veya zarar görmesine sebep olur. Ancak bu yazımızı okuduktan sonra, Google Play Store üzerinden güvenli bir şekilde uygulamaların apk dosyalarını bilgisayarınıza indirip android cihazlarınıza kurabileceksiniz. Kullanacağımız programın adı APK Downloader.

APK Downloader’a online olarak buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan web sayfasındaki alana indirmek istediğiniz uygulamanın Play Store linkini yapıştırarak hemen altındaki butona tıklarsanız sistem birkaç saniye içerisinde size uygulamanın indirme linkini hazırlayacaktır. Apk dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra cihazınızı bilgisayara bağlayın ve içerisine indirdiğiniz apk dosyasını atın. Daha sonra cihazınız üzerinden kurulumu yapabilirsiniz. APK Downloader ve apk uygulamaları kullanırken bilmeniz gereken birkaç şey var;

  1. APK Downloader ile bazı uygulamaların apk dosyalarını indiremeyebilirsiniz.
  2. APK Downloader ücretli uygulamalardan yalnızca sizin satın aldığınız uygulamaların apk dosyalarını indirir.
  3. APK olarak cihazınıza kurduğunuz uygulamalardan destek alamazsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir