Razer Oynadıkça Para Kazandırıyor

27 Mar

Oyun oynayarak para kazanabilmek herkesin kulağına çok hoş geliyordur. Yayıncı olmak bu konunun biraz dışında kalıyor. Onlar da oyun oynayarak kazanıyorlar ancak, gelişmiş donanımları, iyi bir internet alt yapıları ve güzel iletişim halinde oldukları bir takımları var. Biz size tek başınıza oyun oynayarak para kazanmaktan bahsedeceğiz.

Razer Cortex, Razer’ın, milyonlarca oyuncunun, oyun ve bilgisayar performansını uygun fiyatlara arttırmayı hedefleyen bir yazılımıdır. Geçtiğimiz günlerde sanal cüzdan sistemi olan zVault’a bağlı bir sistem olarak “Paid to Play” yani “Oynadıkça Kazan” sistemini oyuncularla buluşturacağını açıklayan Razer Cortex, sistem hakkında da birkaç bilgiyi paylaştı. Sistem en basit anlamda şu şekilde çalışıyor,

  • Bilgisayar oyunlarını Razer Cortex platformu üzerinden oynuyorsunuz.
  • Oyun oynadıkça zSilver adı verilen sanal bir para kazanıyorsunuz.
  • Kazandığınız zSilver puanlarını ister nakite çevirebiliyor, ister Razer mağazasından ürün almak için kullanabiliyorsunuz.

Razer Cortex, getireceği bu “Paid to Play” sistemi ve entegre zVault sistemi ile dünyada bir ilk olacak. Başlarda zSilver para puanlarınız ile yalnızca Razer ürünleri satın alabileceksiniz. Bu sayede Razer, ürünlerini tüm dünyadaki oyunculara tanıtmak istiyor. Daha sonraları ise sanal mağaza gelişecek ve kahve, indirim kuponları, sinema biletleri ve günlük yaşam ürünleri gibi seçenekler de eklenecek.

  • Oyuncular, Razer Cortex üzerinden oynayacakları oyunlarda dakikada 3 zSilver kazanabilecek.
  • Oyuncuların oyunlardan kazanabileceği maksimum zSilver miktarı ise günlük 900 olacak.
  • Razer Cortex platformundaki popüler oyunlar arasında, Paladins, League of Legends, Dota 2, Overwatch, Counter Strike: Global Offensive bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir