Star Wars Hayranlarına Müjde!

20 Nis

Dünya çapında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve sinemalarda yayınlandıktan sonra sevenlerinin gösterim yapan salon bulmakta oldukça zorlandığı Star Wars serisi 9. Filmini duyurdu.

Dünya genelinde en çok sevilen bilim kurgu filmi ünvanını elinde tutan Star Wars, 9.filmi ile tekrardan bizimle buluşacak. Ülkemizde de oldukça sevilen bu seri, herkesin gönlünde taht kurmayı başarmış; hatta bazı marketlerde lisanslı ürünleri satılmıştı. Kısa bir süreliğine mola verilmiş olsa da hayranlarından oldukça fazla istek gelen Star Wars, 9.filmi ile yeni maceraları birlikte getireceğini duyurdu. 24 Mayıs 2019’da çıkması beklenilen 9.filmde, Disney ve Lucasfil birlikte çalışacak.

Yönetmen koltuğunda ise Jurassic World filminde oldukça büyük bir başarı elde eden Colin Trevorrow oturacak. Şunu da unutmayalım ki; ne kadar 9. Filmin tarihi açıklanmış olsa da 8.film henüz vizyona girmedi. Aralık 2017’de vizyona girmesi beklenen 8.film Star Wars 8: The Last Jedi, sevenlerine güzel bir deneyim sunacak. 8. Filmde de aksiyonun eksik olmayacağını bildiğimiz için şimdiden 9.filmi beklemeye başlayabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir