Xbox Project Scorpio’da Üst Düzey Peformans İçin 4K TV’ye Gerek Yok!

21 Nis

Oyun oynamayı sevenler için oyunun kalitesi kadar oyun oynarken kullanılan ekipmanlar da oldukça önemlidir. Dünyanın en kaliteli oyun konsolu olarak tanıtılan Xbox Project Scopio ile birlikte 4K bir televizyona sahip olmadan da üst düzey görüntü kalitesi alabileceksiniz.

En baba oyun konsolları arasında yer alan Xbox, yeni çıkaracağı konsol ile bilikte üst düzey görüntü kalitesini hedefleyecek. Güçlü bir örnekleme teknolojisi kullanılacak olan Xbox Project Scorpio, 1080p televizyonlarda bile iyi bir deneyim sunacak. Standart Xbox’lara göre oldukça fazla detaya sahip olan Project Scorpio, 4K bir televizyona sahip olmadığı taktirde de iyi bir görüntü sağlayacak.

1080p klasik Xbox ve 4K Project Scorpion’un karşılaştırıldığı bazı testlerde, neredeyse aynı şartlarda Xbox Project Scorpio’nun diğer konsola göre daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Gerçekçi özelliğinin yanında oldukça güçlü bir donanıma da sahip olacak olan Project Scorpio 500 dolarlık bir satış fiyatı ile karşımıza çıkacak.

Türkiye fiyatında her şeyde olduğu gibi bir artış beklenen Xbox Project Scorpio’nun piyasaya sürülmesinden sonra yapılacak yorumlar şimdiden merak edilmeye başlandı bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir